info@uzmanlaryapi.com
0532 574 86 01

Sıkca Sorulan Sorular?

Sıkca Sorulan Sorular?

Sıkca Sorulan Sorular?Tarihçe

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

KAÇ KİŞİLİK EKİPLE GELİNİYOR?

Ekip oluşturulurken her zaman alanında en iyi uzmanlardan seçilir. 1 günde boyama işlemi için mekânın büyüklüğüne göre bir ekip planlaması yapılır. Bu ekip 4-5 kişilik usta boyacılardan oluşmaktadır.

USTALARA KAHVALTIYI BİZ Mİ VERİYORUZ?

Hayır hiçbir şekilde siz kahvaltı vermekle yükümlü değilsiniz. Firma çalışanlarımız sabah kahvaltısını dışarıda yapmaktadırlar.

MERAK EDİLEN BİR SORU; TEK KAT BOYA UYGULAMASI MI YAPILIYOR?

Eğer ki boya tercihi su bazlı yöndeyse o zaman zaten tek kat bir boya ile kapatma işlemi yapamazsınız dolayısıyla burada tek kat boyanın mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca boyama işlemlerimiz şeffaf bir şekilde yapıldığı içinde süreci yakından takip edebilirsiniz. Eğer ki mekanda bulunamıyorsanız o zaman talep etmeniz halinde sizin için resimler çekebilir ve belirttiğiniz whatsApp hesabına gönderebiliriz.

EVİMİ BOYATMAYA KARAR VERDİM NE YAPMAM GEREKİYOR?

Evinizi boyatmaya karar verdiyseniz o zaman yapmanız gereken bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmek ve mekân hakkında bilgi alabilmemiz için keşif talebinde bulunmanız. Keşif neticesinde boyama hizmeti için size teklifimiz sunulacaktır. Ayrıca keşif işlemi neticesinde başlanacak tarih ve sonlanacak tarihte size doğrudan söylenebilecektir.

UYGULAMALARINIZDA KAÇ KAT BOYA ATILIYOR?

Nasıl bir boya hizmeti almak isterseniz isteyin boyama hizmetimizde çift kat boya yapılır. Özellikle cam ve petek kenarları daha fazla kirlendiği için bu bölgelere gerekirse 3 kat boya işlemi yapılmaktadır.

EVİ NASIL TESLİM ALIP GERİ NASIL BIRAKIYORSUNUZ?

Genelde insanların evini boyatma konusu açıldığında kafasından geçen evlerindeki dağınıklık olacaktır. Çünkü boya yapmak aynı zamanda eşyalarında yerinden kaldırılarak istiflenmesi anlamına gelmektedir. Firmamız sizin için bunu sorun olmaktan çıkarıyor. Boyama öncesinde eşyalarınızın üzeri örtülür ve hiçbir şekilde zarar görmemesi sağlanır. Bunun yanı sıra zemin kaplaması yapılarak buralarında boya olmasının önüne geçilir.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Ulaşın  Cep: 0532 574 86 01  Whatsapp 0532 574 86 01

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

En Güzellik